İletişime Geçin
Kocasinan Merkez Mah. Site 1 Sok. No:4/b Bahçelievler
Ekran Kartı Tamiri
Arızalı veya problemli ekran kartlarınızı firmamıza ulaştırmanız durumunda ücretsiz arıza tespiti yapılarak çözüm önerileri sunulur.

Ekran kartı tamiri, deneyim ve profesyonel tamir cihazları gerektiren bir onarım şeklidir. Tüm markalara ait ekran kartı onarımlarında Ensa Bilgisayar ekibi olarak deneyimli personelimiz ve son teknoloji tamir cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bozulan ekran kartlarınıza çözüm üretiyoruz, yılların tecrübe ve birikimiyle yüksek maliyetli ekran kartlarını düşük maliyetlerle tekrar kullanımınıza sunuyoruz, bizimle iletişime geçerek notebook ve masaüstü ürünlerinizin tamir durumları ile igili bilgi alabilir, ekran kartı tamiri imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinizin tamiri yanında, koruyucu bakım ve kontrol işlemleri yapılarak ekran kartınızın ilk günkü performansına dönmesine yardımcı oluyoruz.

Teknik servisimize ulaşan ekran kartlarınızın servis kaydı yapılarak, servis bilgileri tarafınıza sms olarak gönderilir. Gönderilen bilgiler ile ürününüze yapılan tüm işlemleri online olarak takip edebilirsiniz. Arıza ve maliyet çalışmasından sonra tarafınıza ücret bilgilendirilmesi yapılır ve onayınızdan sonra ürün tamir işlemine başlanır. Online servis takip ekranından ürünüze yapılan tüm işlemleri görebilir, online olarak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ürününüz hakkında tüm işlemler tarafınıza sms olarak iletilir. Tamir, bakım işlemi tamamlanan ürün tarafınıza kargolanır. Yapmış olduğumu tüm işlemler faturalı ve garantilidir.

 

 

Ürün Takip Sistemi

Servisdeki ürününüzün durumunu hemen servis ve telefon numaranızla sorgulayabilirsiniz.